Kur’an Eğitiminden Hafızlık Eğitimine Giden Yol..

Hafızlık rehberini buradan temin edebilirsiniz..

Hafızlık yolunun yolcuları için hazırlanan bu Adım Adım Hafızlık Rehberi; hafızlık eğitim sürecinde karşılaşabilecek sorunlara çözüm arayışlarından oluşan, yol gösterici olması hedeflenen bir eserdir. Eserde; “Hafızlıkta neler yapılmalı?”, “Hafızlık nasıl yapılmalı?” “Hafızlık ne için yapılmalı?, “Hafızlıkta başarılı olmanın kuralları ve sırları nelerdir?” gibi sorulara cevaplar aranmıştır.

Eserde yüzüne okumanın geliştirilmesi ve ezber yapma metotlarının yanı sıra, hafızlık eğitiminde rehberliğe ihtiyaç duyulan diğer hususlar hakkında bilgiler verilmeye çalışılmıştır.

Kısaca eser; hafız olma hayalini taşıyan, hafızlığa devam eden ve hafızlığı bitiren kardeşlerimizin, mübarek yolculuklarında rehber edinebilmeleri için hazırlanmıştır.

Tecrübe edinilen hafızlık birikimlerinden ve bizzat uygulanmış metotlardan yola çıkılarak hazırlanılan eserde, her yaştan bireyin anlayabileceği bir dil kullanılmaya çalışılmıştır.

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Hafızlık Sınavı Harici M2SSD ve SSD lere (Harici Disklere) Windows Kurulumu
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Copyright @ 2021 Kur'an Kursu.NET - E-Hafızlık, E-Kur'an, E-Kurs, Hafızlık Takip. Hafızlık Şiirleri, Hafızlık Duası, Hafız Duası